Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Слидерин

Go down 
+5
Lzlokit0
Feel_The_Pain
LoReYn
Kida
Tifa
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 4:34 pm

Това е масата на Слидерин и само ученици от този дом могат да с егранят на нея.
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 9:16 am

Вратата на голямата зала се отвори. Едно високо, червенокосо момиче огледа учениците, а после седна на масата, която се намираше под зелен флаг с извита сребърна змия на него.
Тя седна на самия край на масата. Беше й малко странно да седи тук през лятната ваканция. Но майка й беше починала тази колкеда и тя нямаше къде да отиде. Е, естествено ходеше на Гримолд номер 12, но там беше пренаселено.
Сега в залата освен нея имаше още двайсетина ученици, чийто родители ги бяха изпратили в замъка за по-голяма безопасност. И даже имаше някои родители. Останалите съученици на червенокоската още не бяха станали иначе почти целия Слидерин беше останал това лято тук.
След смъртта на Албус Дъмъблдор много неща се промениха. Минерва Макгонъгол беше стала по-мила и по-спокойна, дори със слидеринци. Хорас Слъгхорн беше поел ръководството на дома СЛидерин и в замъка не цареше ак такова разцепеление на домовете.
Червенокосата слидеринка придърпа сандвичите с риба тон и топено сирене към себе си и си сипа голяма чаша портокалов сок. Едно момиче се приближи до нея.
-Здравей, аз съм Емили Лестрандж. Шестокурсничка. - каза тя и седна срещу червенокоската.
-Приятно ми е. - усмихна се червенокоската. - Аз съм Кида Ардемаро, четвъртокурсничка.
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 9:29 am

Лестранж се настани срещу нея без дори да пита дали може и си наля кафе.
-Нова ли си тук? - Попита Ем
-Да, тази година се преместих.
-Хм и хареса ли ти училището?
-Е не е кой знае какво, но става..
-Напълно си права........А ето ги и момчетата.
Емили с еобърна към входа от където влизаха няколко момчета от нейният курс.
-Кида, това тук е Нот, Цабини, Джексън и Смит...
Момчетата насядаха окло двете момичета и започнаха да се запознават.
Върнете се в началото Go down
LoReYn
NeEd^a^LiFe
LoReYn


Брой мнения : 94
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 9:40 am

Лорейн влезе в голямата зала и с поглед потърси масата на Слидерин.Тук нищо не беше същото като в Бобатон.Момичето изцъка недоволно с език,когато някакво момче грубо я избута от входа.
-Да,мерси-каза раздразнено тя и се насочи към една група нейни съученици(или поне така предположи)
-Здравейте-поздрави някак лигаво тя и сама се изуми от къде извади такъв мазен глас-Аз съм Лорейн.
Групичката вдигна поглед към нея и Ло се усмихна някак криво.
Върнете се в началото Go down
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 9:48 am

Здрасти Ло - вяло твърна Лестранж и направи жест с ръка - Сядай. Останалите тъкмо дойдоха...междо другото това е Кида - Емили посочи четвъртокурсничката после отново си наля кафе.
- Скороще си пристрастена към това кафе! - Обади се Джексън.
- Я земи да млъкнеш и ме остави на мира1 - сопна се Лестранж без дори да го удостой с поглед.
- Ло, виждала ли си Паркинсън? Много бих искала да ми се яви през погледа, за да й счупя навирения нос...
Върнете се в началото Go down
LoReYn
NeEd^a^LiFe
LoReYn


Брой мнения : 94
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 9:58 am

-Не,честно казано.Предполагам я е страх да си покаже носа навън-сви рамене Лорейн и също си наля кафе.-Между другото,Кида,приятно ми е да се запознаем.
-И на мен-отговори Кида и се усмихна-А какво ви е направила Панси?
-Дразни ни с това,че съществува-отговори Емили-Има се за нещо кой знае какво,а е просто една..
-..наивна лигла-завърши Самюел и Ем го погледна ядосано.Ло се изкиска-Какво?-изуми се Джексън-Винаги казваш това.
-Добре,но исках аз да си го кажа-сопна му се Ем-Някой виждал ли е Малфой?
-Онзи русия?-възкликна Лорейн-Мернах го някъде по коридорите.
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 10:09 am

Кида се поизчерви от този въпрос. Всъшност лицето й стана почти толкова червено колкото и косата й. Джексън впери поглед в нея, а после се усмихна.
-Охоо, ето! Драко пак е забил ново гадже, ама тоя път е по-готина от Панси.
Цвета на Кида скоро се върна в предишният й блед цвят на праскова.
-Мислех, че е изпратен в... - започна Емили, но спря и погледна към Ло.
Останалите разбраха думита й.
-Всъшност, да там е. - отвърна Кида. - Но просто се запознахме преди онзи инцидент. Дори панси не осъзна как той започна да се отдалечава от нея. А да, тя май дори не забеляза, че всичките й приятелки се обърнаха срещу нея и...
Кида усети силен удър по главата. Нот и Джексън веднага се изправиха. Емили също. Ло само се обърна. Зад червенокоската стоеше Панси Паркинсън.
Четвъртокусрничката се изправи и се обърна към Паркинсън.
-Я, Панси, най-накрая излезе ли от заблудата?
Паркинсън се опита да я удари, но не улучи. Вместо това Кида се хвърли върху нея и я събори на земята. Всички от масата на ЛСидерин се изправиха за да видят какво става
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 10:18 am

А, не без селски изпълнения! - Емили замахна с пръчката си и едно въже се омота около Паринсън. Нот хвана Кида и я задържа на страна.
-Панси..панси...Сега ще те пусна и искам до три да си изчезнала от очите ми! - изсъска Ем и замахна с пръчката си. Въжетата изчезнаха.
-Ще си платите за това! - Каза Паркинсън и излетя от голямата зала.
-Господи колко мразя това същество - процеди Ем и седна на пейката...
Върнете се в началото Go down
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 10:24 am

Докато всички гледаха мелето,на масата незабележимо седна едно момче с лилава коса.Гледаше с пренебрежение и отегчение всички.После видя яденето по масата и започна да се тъпче.Като се наяде каза на висок глас:"Няма ли бира,ве?".Всички се обърнаха и го погледнаха.
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 10:31 am

Кида погледна лилавокосото момче опулено. Но, който я държеше във въздуха я пусна рязко и тя се стовари не много елегантно на земята.
-А ти си? - попита Емили, докато Кида се изправяше от земата и изтупваше дългата бяла пола с която беше облечена.
-Гришко. Приятно ми е. - ухили се новия.
-Ти си смахнатия тъпанар от курса ми по грижа за магически създания, нали? Дето все не влиза в часове?
Гришко кимна и явно беше много доволен от себе си.
-Извинете! - разнесе се гласаа на Хорас Слъгхорн. - госпожица Лестрандж, Госпожица Ардемаро и господин Нот и господин Джексън да се явят в кабинета ми след пет минути.

(Бени, направи в замъка кабинет на слъгхорн)
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 11:19 am

И докато масата хора се изнасяше за кабинета на Слъгхорн дойде най големия "ранобудник" в даскалото и след като се дотътри до масата легна и заспа като заклан както и правеше в леглото си в спалнята преди някой да се реши да му каже че е време да става.След като спа така с главата на масата около 5 минути от далечината се чу
-Ей ставай бе чорап .
А отговора който последва беше чут само от най близко стоящите до чорапа.
- Щи дам аз един чорап не виждаш ли че спЪ !!!


Последната промяна е направена от на Съб Юни 23, 2007 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 1:43 pm

Елън влезе с бодра крачкаи се запъти към масата на Слидерин. Докато прекосяваше пътя покрай нея мина Паркинсон, която й метна унищожителен поглед.
- Хей, какво сте направили на Паркинсон? Като мина покрай мен щеше да ме убие само с поглед? - попита развеселено русокоската и се настани до Емили.
- Някои хора просто не умеят да приемат истината. - ухили се злобно Ем. - А запознай се с Кида. Кида това Елън, Елън това е Кида. И с Лорейн. - русокоската се здрависа с двете и се зае със закуската си. - Е вече се познавате.
Когато най-сетне всички се наядох, групичката се отправи към кабинета по Трансфигурация, а Нот, Джексън и Ардемаро към кабинета на Слъгхорн.
- Много нови попълнения. - обърна се тихо Ел към Ем.
- Да. Ама Кида и Лорейн изглеждат свестни. За момчетата без коментар. - ухили се Лестранж и двете забързаха към класната стая.
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 4:08 pm

Гришко се оригна мощно и стана от масата.Попита:"Абе тука къде е кенефа?" и тъй като сички се смееха и никой не му отговори отиде навън.
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 6:09 pm

След като чу любимия звук от оригня Сайман реши че се е нахъркал!!!Стана зе си дисагите и почна да се оглежда за човека издал звука , но погледа му се спря другъде а именно в едно момиче от Грифиндор чиято коса блестеше като слънце . Макар да мразеше слънцето той някак си се заплени от нея . Тогава той реши да отиде да се запознае с нея но се усети че всички го гледат и се направи на приятно разсеян и обърна по посока на вратата и се изниза безнаказано като се запъти към спалните !!!
Върнете се в началото Go down
rali




Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 22.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 10:58 am

Джоуни влезе в Голямата зала с надеждата да види някой от приятелите си,но за нейна изненада на масата на Слидерин нямаше почти никой. Изглежда беше много рано за тях. Тя се натъжи и се запъти да седне на най-близкото място. Искаше и се да бъде с приятели ,все пак имаш рожден ден. Сипа си кафе и се зае да изучава отсрещната стена докато откъм входа на залата не се силна олелия,която привлече вниманието и'..
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 11:45 am

Кида и Карен влязоха в Голямата зала. Снощи бяха чакали до 12 часа човека, който бешео ставил бележката на таблото за съобщенията, но той така и не се появи. В крайна сметка и двете бяха заспали на канапето и сега се бяха схванали.
Двете момичета седнаха на края на масата и си забърбориха без да обръщат внимание на останалите
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 12:16 pm

Незнайно защо още " в ранни зори " поне за него де Сайман реши че е време да иде да се засити че нещо май го болеше стомаха от недояждане !!! След като влезе през врата той първо хвърли един поглед към масата на Грифиндор но не видя момичето от вчера !!! След това с чревоугодническа усмивка породена от многото храна се запъти към масата на своя дом !!! Там очевидно имаше много малко хора разпокъсани на няколко групички и предимно от момичета , затова той се запъти към тази която беше само от 2 дами !!! Той ест не им знаеше имената и си мислише как да им привлече вниманието и накрая го измисли !!! След като беше на няколко крачки от тях си направи сам препъваща магия и се просна на пода с неестествено силен пукот !!! Все пак обаче беше успял да им привлече вниманието .
- Ъ ъ ъ ъ ъ сори без да щъ - каза Сайман , но те само се спогледаха заговорнически и пак продължиха към своя разговор!!!
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 12:25 pm

Саймън извади пергаментов лист от чанатата си и написа:
"Абе, що не се запознаем?" и го бутна към Кида. Червенокоската го вдигна прочете го и се намръщи.
-Значи ти си онзи, който беше залепил бележката за купон на таблото за съобщения и така и не дойде, а? - тя вдигна въпросително едната си вежда и го погледна. Карен се засмя
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeНед Юни 24, 2007 12:57 pm

- Ъъъъ да сори за тва ама почнах да си събирам мислите и нещо съм захъркал !!! Но все пак и днеска е ден нали ?!? - каза Сайман и седна до момичетата и нападана храната като някой змей Горянин !!!
Върнете се в началото Go down
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 9:08 am

След като Гришко се наяде стана и излезе от голямата зала.Влезе в някакъв коридор.Тогава му дойде гениална идея.Огледа се нямаше никой.Извади червен маркер от джоба си и надраска 1 голямо 'А' в кръгче.После го препика,изтръска се и се затича едвам сдържащ смеха си.
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeПон Юни 25, 2007 11:23 am

След като се наяде той пак се обърна към момичетата и успя да ги навие днес да направят пиянското купон . Радостен той изобщо не усети кога е станал от масата и докато се поукопити вече кръстосваше коридорите надлъж и на шир като ненормален !!!
Върнете се в началото Go down
Noerin Black

Noerin Black


Брой мнения : 6
Registration date : 03.07.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 2:15 pm

Високо чернокосо момиче влезе в Голямата зала, огледа се наоколо и със жалост установи, че на слидеринската маса няма почти никой. Току-що бе пристигнала от Трансилвания, и не че толкова изгаряше от желание да се запознава с нови хора, ами просто се чувстваше изключително неориентирана сред новата обстановка. Тя се запъти бавно към масата на Слидерин и седна в единият и край, далеч от всякакви хора, изкара някакво шишенце със неизвестно съдържание от задния джоб на черните си мъжки дънки, прибави част от него към чашата тиквен сок и отпи с наслада.
Ноерин с мрачно задоволство огледа обстановката. Малкото ученици по масите разговаряха оживено, смееха се, само тя с нейното статично присъствие стоеше като част от декора. Трябваше да се наспи - сенките под очите й бяха станали огромни, а кожата и чак синееше, въпреки че изобщо не чувстваше умора. Беше се замислила за родината и семейството си, когато някой я докосна леко по рамото...
- Извинявай...

Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 4:10 pm

Ноерин се обърна бавно и се сблъска лице в лице право с Блейз Цабини, Теодор Нот и Себастиян Сметуик.
-от кое гробище си излязла? - попита Цабини. - Кажи, че и ние да хванеме такъв... бял тен.
Нот и Себастиян се разсмяха.
-Цабини! - прекъсна ги леден глас. - Нямате ли си друга работа освен да се фукате на новите момичета?
Усмивките и на трите момчета се стопиха при вида на момичето с къса червена коса и със зловещо блестящи зелени очи. Зад нея, с каменни изражения, стояха още пет-шест момичета.
-Това не те засяга, Артемаро! - сопна се Нот. - А сега ти, Карен и бандата кокошки изчезвайте от тук!
Кида се приближи до него и доближи лицето си до неговото. После, без някой да очаква, му залепи зверски силен шамар и цялата Зала се стресна от пукота.
-А сега, без да ми се налага да повтарям ще ви кажа една дума: Изчезнете! - озъби се червенокоската.
Нот я погледа още веднъж, а после се омете заедно с Цабини и Сметуик.
Кида и приятелките й се настаниха около новото момиче.
-Здравей. Аз съм Кида! - усмихна се червенокоската.
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Noerin Black

Noerin Black


Брой мнения : 6
Registration date : 03.07.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 5:58 am

Ноер все още седеше с високо вдигната вежда и полуотворена уста, но когато все пак успя да се осъзнае, се усмихна едва забележимо на момичетата около себе си.
- Ноерин Блек - представи се момичето. - Много ти благодаря, Кида, за ъъ... намесата... обаче мисля, че щях да се справя сама - каза тя с с каменно изражение на лицето. - Много сте страни слидеринци тук - очаквах да сте малко по задружни - има си още цели три дома, с които можете да се заяждате.
Кида стоеше и я гледаше в недоумение, но Ноерин не прояви повече признаци на разговорливост, само отпи бавно от сока си и впи черните си очи в някакво момче в далечината.
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 7:26 am

-Не сме толкова задружни. - успя да каже Карен, която внимателно оглеждаше новото момиче.
-А към Цабини и Нот трябва да се отнасяш така, както с парцалите в кабинета на Филч. - довърши Кида. - Ще видиш, че повечето слидеринци не заслужават да са в този дом.
-Като Паркинсън, например. - карен погледна към другия край на масата.
Кида придърпа каната с портокалов сок към себе си и попита:
-Не сме те виждали. Явно си се преместила. Въпроса ми е: От къде?
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Sponsored content





Масата на Слидерин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Слидерин   Масата на Слидерин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Слидерин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Harry Potter Roleplay :: Голямата зала-
Идете на: