Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За чалгицата...

Go down 
+8
Emma Grenger
LoReYn
Desert Rose
Gri6i_spam
Lzlokit0
Момичето от Принстън
hisince
Lonkata
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 8:30 am

Чалгата е обида към интелекта на българите Mad
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 8:59 am

Еми извинете, ама знаете ли с какво е известна най-много България? С азис и с чалгата. Ми то сърбите вече ни дишат прахта. Наще чалгии(някои) имат някакви зачатъци на хубав глас, докато техните само мучът.
Плюс това, уф къде беше тая картинка. Като я наметря ше ви я постна
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 11:09 am

а бе квото и да приказваме сръбското винаги ще си остане по добро от нащо лайно все пка хората от години са просто ненормално добри в тая работа и никога немойе се сравним с тях като цяло верно имаме некои добри попадения ама те са 1 на 100 от сичкото чалгари и члагаджийки
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 1:24 pm

Ми да ви кажа кат удара 3-4 водки и не ми дреме!!!Чалга лично аз слушм само, кат се пие и се танцува...и мен ме дразнят кражбите от чуджите певци и еднаквостта на певеците ама са кво да се прави..за тва не ги гледам, а ги лсушам..пък и нали именно това им харесвало на мъжете..да са намацани, да са изкуствени и да са имат силикон...е кат е така да не ми се оплакват!!!!
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 3:58 pm

Kida написа:
[color=white]Ми то сърбите вече ни дишат прахта. /color]
Оо че ние от тях крадем мелодиите cyclops Щи дам пример с Азис-АБСОЛЮТНО всичките му песни са крадени ^^.Даже бях видял списък от кои.
Върнете се в началото Go down
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 11:32 pm

Точно ти, Гришка, не ми говори, щото незнам кой си върви по улиците и си пее убийствено пиян!! Тапак, даже съм бил с тебе. А иначе чалгата си рулира, да му се невиди. Много си маже, направо си е върха! А който не й се радва, ми да не я слупа, ама като седне да пие или да ранцува - ми няма да си пусне метъл или рап, сигурен съм. Пил съм и с метъли, и с рапъри, и с наркомани, и с негри. Миии как да го кажа? Сички слушахме чалга и сръбско, а то маже лелиии, Жорее, днес съм с тебе! Аз викам за трети път да я изпеем "Циганче" на милии китич. А?az vikam za treti put da q izpeem ciganche na milii kitich A ???

Кирилизация: Джиджито
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 11:43 pm

Е тва е един човек дет да си признае истината!Е за тва го уважавам Пафката (нищо, че съм го виждала веднъж)!!!Човкеа си го каза!!!Нямам какво повече да добавя, ако някой иска да спориме да казва!!Готова съм!!!
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 10:02 am

И аз,и аз съм готов.Обичам да споря,не знам защо,ама ми доставя удоволствие Smile Razz

Кирилизирано:Ло
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 10:09 am

Още един към клуба на спорещите Laughing Laughing ..ама тука мн нафлудихме..та по темата..чалгица..ей тая песничката на Райна мн хубава..ама не й знам името Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
AGENTA

AGENTA


Брой мнения : 32
Registration date : 10.07.2007

За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 5:38 pm

Пиян,за кой ли път убийствено пиян...хах ей чалгари Very Happy Аз не се определям нито катометъл,нито чалгар.По-скоро като ценител.От въпросния така известен сред кръчмарите жанр мой фаворити са Борис Дали,Джони(искам да пия),Азисчо има интересни чалгийки.Преслава ме радва на 3тата чашка.Бе въобще...да ве и Никсън с великите руса пичка и пич откласа...аве пичовска му работа.Не се делете на групи според това което слушате,ако искате да пребиете някой просто не го правете зарадимузиката.Грозно е! Evil or Very Mad
Twisted Evil Направете го защото се облича в жълто
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За чалгицата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За чалгицата...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Music and Films :: Чалга и Поп-Фолк-
Идете на: