Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За чалгицата...

Go down 
+8
Emma Grenger
LoReYn
Desert Rose
Gri6i_spam
Lzlokit0
Момичето от Принстън
hisince
Lonkata
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeСря Юни 20, 2007 10:57 pm

еми заглавието е ясно..аз само мога да добавя и за песен..и моля мн да се обосновете не да ми напишете Анели и до там..искам нещо по-така Wink


Последната промяна е направена от на Чет Юни 21, 2007 3:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 2:08 pm

аре бе няма ли поне 1 чалгар в тоя форум!!!!!????????!!!!искам с някой си говоря за чалга!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
hisince
Sweet Dream
hisince


Брой мнения : 66
Age : 29
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 2:44 pm

Еми аз не слушам много много ама си слушам.НА теб коя ти е любимата певица?
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 3:02 pm

хих..доста са...преслава, анелия, ивана ъм...някои песнички на райна туй онуй..абе общо взето нямам 1 дет да й се кефя най-много...а ти??
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
hisince
Sweet Dream
hisince


Брой мнения : 66
Age : 29
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 3:05 pm

Lonkata написа:
хих..доста са...преслава, анелия, ивана ъм...някои песнички на райна туй онуй..абе общо взето нямам 1 дет да й се кефя най-много...а ти??
И аз така..Преди Герганка малко ми харесваше ама ся хич.А от мъжки пол Борис Дали..а на теб?
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 3:08 pm

еми то няма особено богат избор за мъже ... ама борисчо малко гей ми се вижда..и леко надут...деда знам...митко калайджиев е супер пчага...на външен вид не е нищо особено..ама кат човек ме радва...
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
hisince
Sweet Dream
hisince


Брой мнения : 66
Age : 29
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 3:21 pm

Lonkata написа:
еми то няма особено богат избор за мъже ... ама борисчо малко гей ми се вижда..и леко надут...деда знам...митко калайджиев е супер пчага...на външен вид не е нищо особено..ама кат човек ме радва...
ХАха...Милко с тез мустачки и оная песен с Мира за цепката на полата ме попиква от смях. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 12:13 pm

Аз харесвам горе-долу!
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 12:21 pm

аз съм чалгар от сякъде най се кефя на Мара-отварачката и Емилия просто най малко се събличат или поне аз така си мисля
Върнете се в началото Go down
hisince
Sweet Dream
hisince


Брой мнения : 66
Age : 29
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:11 pm

Lz<nm>lokit0 написа:
аз съм чалгар от сякъде най се кефя на Мара-отварачката и Емилия просто най малко се събличат или поне аз така си мисля
На мен пък МАра отварачката ми пили нервите..
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:16 pm

hisince написа:

На мен пък МАра отварачката ми пили нервите..

еми лично мнение не мога да го оспорвам просто мене си ме кефи и толкоз
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 1:53 pm

Въй що чалгарчета!!!Екстра поне има с кой да коментирам!!Добре да питам кво толкоз й харесваш на тая тъпа п*тка Емилия...Загубена надута овцъ!!!Яко ме дразни...Ама има някои мн хубави песни!!Ама кат човек е ужааааааааас....А за Марчето да не говориме..тя па е...ама са лично мнение...
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Gri6i_spam




Брой мнения : 21
Registration date : 22.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 2:48 pm

Чалгата е несвършваща боза Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 2:51 pm

Не е ВЯРНО!!!! Чаклгата си е екстра за пиене и за танцуване!!!ПЪК!!!!
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:13 pm

Да чалгата е несвършваща боза която обаче може да те развесели секи момент е зависи и от песната де ама може и за гюбека става
Върнете се в началото Go down
Gri6i_spam




Брой мнения : 21
Registration date : 22.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:16 pm

Мда но има страничен ефект-затъпяване...
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:22 pm

Е то некво от никоя музика неможе да поумнееш
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:25 pm

да,ама от чалгата пък най-малко може
Върнете се в началото Go down
Gri6i_spam




Брой мнения : 21
Registration date : 22.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:26 pm

Lz<nm>lokit0 написа:
Е то некво от никоя музика неможе да поумнееш
но поне не затъпявашWink
Върнете се в началото Go down
LoReYn
NeEd^a^LiFe
LoReYn


Брой мнения : 94
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:28 pm

Хм..всеки си има мнение де,ама аз лично не съм привърженик на чалгата..
Не знам..песните са толкова..ъ..еднакви и не ме кефят
Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:29 pm

е то не съм казал че не са еднакви песните ама като неможе да се напише нова мелодия да крадат важното е да ме зарибяват
Върнете се в началото Go down
hisince
Sweet Dream
hisince


Брой мнения : 66
Age : 29
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:32 pm

LoReYn написа:
Хм..всеки си има мнение де,ама аз лично не съм привърженик на чалгата..
Не знам..песните са толкова..ъ..еднакви и не ме кефят
Rolling Eyes
Дамз..аз слушам минимално чалга...Но иначе се пеят еди кой си ми разби сърцето..еди кой си ме незнам що..АБЕЕ
Върнете се в началото Go down
LoReYn
NeEd^a^LiFe
LoReYn


Брой мнения : 94
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:32 pm

Ем..може и така да е..нз
За мен просто всички са толкова еднообразни-песните им еднакви,външния им вид един и същ..
Абе всеки с мнението си
Wink
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:43 pm

Така..значи не казвам, че от чалгата не се затъпява...напровти..аз лично супер мн се дразня кат вида по улиците некви 9-13 годишни пикли облечени кат чалгарките!!!Супер дразнещо ми е!!И мен ме дразни тва, че мн голяма част от песните им са еднотипини и примерно, че всичките са супер икуствени..но има и такива, които са си супер готини и като хора..(единични бройки)...Ще извинявате ама не мога да седна на маса да пия и да си пусна метъл или рок!!!Наисътина всеки си има препдочитания!!Слушам чалга смо по дискотеки, по купони и некви такива..са например кат съм си у нас да си пусна 4х4 или 6без10 кючек...еми не мога..ама примерно препдочитам да отида на дискотека на чалга (макар, че софийските чалгарски дискотеки са УЖАСНИ!!!!), отколкото на хаус!!!Но и на ретро съм навита...ама са всеки с препдочиатнията си де...
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Emma Grenger
Ненормална блoндинка
Emma Grenger


Брой мнения : 38
Registration date : 21.06.2007

За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 9:37 pm

Сега....в чалгата ме дразни това че сичките се събличат полуголи за да покажат колко силикон са си сложили(е има и надарени)Или да кажем 3 певици си приличат и не мога да ги различа.Да кажем десислава камелия и..... май емилия беше.!Нз ама мн ме дразни така сичките еднакви.!!!!!Иначе има две три хубави попадения.Не им знам имената ама просто си ме кефят.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За чалгицата... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За чалгицата...   За чалгицата... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За чалгицата...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Music and Films :: Чалга и Поп-Фолк-
Идете на: