Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Сладки емота

Go down 
+3
Tifa
Северно цвете
djikito
7 posters
АвторСъобщение
djikito
^.^I'm yOuR dReAm ^.^
djikito


Брой мнения : 58
Registration date : 28.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeНед Юли 01, 2007 9:31 pm

Емотата-обикновенно ги свързват с некви дет са мноу тъпи и си режат вените...всъщност емотата(момчетата особено)са влюбчиви*по свой си начин*потайността им ги прави много секси...сладките прически и молива,черният лак,бррррррр толкова са сладки...а вие како мислите за тях? Question
Върнете се в началото Go down
Северно цвете




Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 05.07.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 9:50 pm

.


Последната промяна е направена от на Пон Яну 21, 2008 10:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 10:07 pm

Ако до два дни към темата няма проявен интерес, ще бъде изтрита.
Върнете се в началото Go down
Северно цвете




Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 05.07.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 10:12 pm

.


Последната промяна е направена от на Пон Яну 21, 2008 10:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Elvenmaid

Elvenmaid


Брой мнения : 59
Age : 33
Localisation : where the soul conforms....
Registration date : 27.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeПон Юли 09, 2007 1:47 pm

Емотата........хммммммммммм...........
Милички хорица са, когато не са депресирани. Демек много рядко. Не знам защо така присърце приемат всичко Rolling Eyes И все светът им е виновен, а те - света вода ненапита. Уж им било закодирано в музиката това.......дааааа бе, направо! Слушах някакви емо песни, ей така от любопитство - пълен въздух! Разбирам ако се депресираха от бездарността на емокор изпълнителите, обаче те продължават да им се кефят! Shocked А в емокора няма чак толкоз депресия - сравнете прехвалените недоразумения MCR с някоя от последните песни на Мейдън, да речем Fear Of The Dark, No More Lies, Lord Of Light (последната особено); или пък ХИМ, Апокалиптика, половината песни на Металика, много на Пинк Флойд - много по-сдухващи и обезкуражаващи са! Ма кой да го осъзнае това - никой!
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Dragon_Lady
Dragon Rider
Dragon_Lady


Брой мнения : 56
Age : 31
Registration date : 22.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeПон Юли 09, 2007 11:36 pm

Мен ме кефят, но Теди не ги харесва особено много...
ПП: Дайте няколко снимки на емота. Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/magi4ka3
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeНед Юли 22, 2007 11:24 pm

аз не ги харесвам тва са некви комплексари пълни и лиглиовци мноо са зле според мене .... а ети ти и снимки че и клипче Smile с песничка Smile - http://www.vbox7.com/play:7dbb9f70 тая песен напълно описва мнението ми за тях Smile ама поне има снимки Smile
Върнете се в началото Go down
~M!mЭt0o0~

~M!mЭt0o0~


Брой мнения : 6
Registration date : 20.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeНед Юли 29, 2007 7:45 pm

Pafkata написа:
аз не ги харесвам тва са некви комплексари пълни и лиглиовци мноо са зле според мене .... а ети ти и снимки че и клипче Smile с песничка Smile - http://www.vbox7.com/play:7dbb9f70 тая песен напълно описва мнението ми за тях Smile ама поне има снимки Smile
Подкрепям !!!
Върнете се в началото Go down
Dragon_Lady
Dragon Rider
Dragon_Lady


Брой мнения : 56
Age : 31
Registration date : 22.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeВто Авг 07, 2007 7:13 am

Трябваше и анкета да се пусне, ама нищо.
Да бе, емотата са сладури. Тва е заблуждение просто^.^ /че искат да привличат внимание като си режат вените/. Ама малко като се замислиш кво е живота, защо живееш и кво целиш...и ти става гадно или поне на мен и някои приятели. Обаче емотата изразяват чувствата си по- видно от другите хора и сички го забелязват. А относно вените...да бе, те не си режат дълбоко вените. Е, аз съм против тва, но самият emostyle ме кефи, ама нямам намерения да ставам емо /ама знам ли в ква откачалка ще се превърна след време...и въпреки тва няма да стана емо/ Та като цяло са пичове, но има и лоши черти. Тва е техния начин на живот..те са просто купчина, отчаяни от живота, хора, търсещи утеха в нещо и я намират само в това да изразяват болката си..., но получават също и упреците на останалите /feel the pain/...тва е начин на живот...техния начин на живот...и те си го живеят както го чувстват, обаче се забелязва и не можем да ги съдим за това, че не ги е страх да покажат какви са всъщнст. Може би всички хора са такива отвътре...просто моменти на съжаление, че живееш и че дишаш...сякаш ти е писнало от всичко и всички, от вечната болка и от неразбирането на всички около теб, че не намираш отговор на въпроса "Абе аз ли съм яка тъп/а или тва няма отговор?" или "Абе всъщност, някой ще ми каже ли за кво живея, къв е смисъла, ква е моята цел, да я изпълнявам по- бързо и да се разкарам от тоя шибан свят?"...тва е...всички са различни, но не и в едно нещо- чувстват болката..., обаче някои го показват и така живеят- емотата...

Е аз съм и за и против, ама повече за. Но не изпитвам лоши чувства към тeзи, които мразят емота ^^
ПП: Пафка, мерси за клипчето... tongue
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/magi4ka3
Elvenmaid

Elvenmaid


Брой мнения : 59
Age : 33
Localisation : where the soul conforms....
Registration date : 27.06.2007

Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 2:15 pm

Виц:
Искам райграса ми да е емо, че сам да се реже...
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Sponsored content





Сладки емота Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сладки емота   Сладки емота Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Сладки емота
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Dragons :: Fun zone-
Идете на: