Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Shakugan no Shana

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Shana




Брой мнения : 2
Registration date : 22.06.2007

Shakugan no Shana Empty
ПисанеЗаглавие: Shakugan no Shana   Shakugan no Shana Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:17 pm

Харесва ли Ви анимето ? Защо ?
Върнете се в началото Go down
Gri6i_spam




Брой мнения : 21
Registration date : 22.06.2007

Shakugan no Shana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shakugan no Shana   Shakugan no Shana Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:27 pm

Да много ми хареса.Щот не съм го гледал.Ако го бях гледал сега мнението ми щеше да е обратното rabbit
Върнете се в началото Go down
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

Shakugan no Shana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shakugan no Shana   Shakugan no Shana Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 10:17 pm

Много интересно аниме. Започва доста добре и в последствие продължава приятно. Има само 24 ли бяха, 26 епизода. С две думи - бива го. А и съм гледал няколко анимета. В смисъл имам и списъче на повечето анимера които съм гледал, ама сега няма да ви го показвам. Но иначе тва аниме го бива

Кирлизация: Джиджи
Върнете се в началото Go down
Midnight

Midnight


Брой мнения : 10
Age : 31
Registration date : 02.07.2007

Shakugan no Shana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shakugan no Shana   Shakugan no Shana Icon_minitimeПон Юли 02, 2007 9:58 pm

Shakugan no Shana е едно от любимите ми анимета! Много е интересно и зарибяващо. Кофтито е, че стигнах някъде до половинага и спря да ми отваря страницата, от която го тееглех. Ако някой ми каже откъде другаде мога да го сваля, освен от линка даден в сайта на анимес, ще бъда много благодарна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shakugan no Shana Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shakugan no Shana   Shakugan no Shana Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Shakugan no Shana
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Music and Films :: Анимета и манга-
Идете на: