Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Отместопрестъплението Маями

Go down 
+7
Feel_The_Pain
Emma Grenger
LoReYn
Lzlokit0
Kida
Lonkata
Ms.Cena
11 posters
АвторСъобщение
Ms.Cena

Ms.Cena


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 22.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:07 pm

Какво мислите за филма?
Аз смятам,че това са най-добрите детективи и Хорейшио е най-печения шеф!Много е сладък Джонатан Того!И въобще нямам търпение да пуснат следващ сезон на филма по НОВА Exclamation
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:11 pm

Най-добрия филм от този род!!Супер мн ми харесва!!!Гледала съм му почти всичките епизоди от почти всичките сезони!!Само последния сезон не го гледах..иначе филма е супер!!!
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:17 pm

Аз повече харесвам От местопрестъплението:лас Вегас. По-готини са случеите
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:19 pm

е тос мене ме кефи най много щото обхваща и по нормални проблеми от човешкия живот ама лошото е че са напраели Хорейшо като некъв супер герой дето знае сичко и помага на секи а това е много не реалистично
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:28 pm

Есктар си е човека!!!Мен мн ме радва!!Ама най-мн ми харесва оня дет го простреляха в окото не му знам името!!Супер сладичък е!!!
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:33 pm

Уолф ама ся за др име не се сещам мене най си ме кефеше Делко ама тва с сестра му дето стана беше мн тъпо
Върнете се в началото Go down
LoReYn
NeEd^a^LiFe
LoReYn


Брой мнения : 94
Registration date : 21.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:35 pm

Аз съм гледала само От местопрестъплението:Лас Вегас,но ако съдя по него предполагам,че и Маями е хубавко..
Върнете се в началото Go down
Lonkata
Префект на Слидерин
Lonkata


Брой мнения : 71
Registration date : 20.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:36 pm

Аз така и не разбра...Хорейшио се фана със сестрата, нали??От последният път кат го гледах нещо такова ми е останало в главата....
Върнете се в началото Go down
https://2img.net/h/i175.photobucket.com/albums/w125/lonkata/roses.jpg
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:40 pm

Да той се фана с Марисол ама на края на 4 сезон я убиха и требваше да и напраят трасплантацията по фаст ама тя не можа да оцелее
Върнете се в началото Go down
Emma Grenger
Ненормална блoндинка
Emma Grenger


Брой мнения : 38
Registration date : 21.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 2:42 pm

Преди го гледах ама ся нещо помнах да го истървавам.Иначе фирмчето е яко
Върнете се в началото Go down
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 4:14 pm

Emma Grenger написа:
Преди го гледах ама ся нещо помнах да го истървавам.Иначе фирмчето е яко
Мдам и аз така.
Върнете се в началото Go down
mihaelkataaa




Брой мнения : 36
Age : 30
Localisation : Place that cannot be found on map
Registration date : 28.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeЧет Юни 28, 2007 11:42 am

Много ме кафи този сериал Маями е най-яко а пък Хорейшио е готин шеф и суууууууупееееееер сладур I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.CrAzYmIsHi.piczo.com
Jordy

Jordy


Брой мнения : 7
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeПет Юни 29, 2007 8:57 pm

по принцип не гледам криминалета, понеже всичките са ми еднакви, ама за тоолкова голям сладур като Хорейшио... как да не го гледа човек Very Happy
Върнете се в началото Go down
rali_super_emma_fenka

rali_super_emma_fenka


Брой мнения : 43
Registration date : 03.07.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 1:27 pm

Този сериал е един от най-интересните на света за мен...Много обичам да го гледам,нопонякога ме побиват тръпки.... Laughing
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 2:16 pm

Много е як този сериал...най интересното за мен от поредицата "От местопрестъплението"...случаите са много интересни и екипа като цяло ми харесва най-много...
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Sponsored content





Отместопрестъплението Маями Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отместопрестъплението Маями   Отместопрестъплението Маями Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Отместопрестъплението Маями
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Music and Films :: Телевизия-
Идете на: