Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Dragons Ball

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

Dragons Ball Empty
ПисанеЗаглавие: Dragons Ball   Dragons Ball Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 9:56 pm

Аз лично съм гледал едва първите 37 епизода на тва аниме, но според мен, а и от нещата, които съм чел, мисля, че това е най-комерсиалното аниме. Според мен наистина е добро, но не бих го гледал цялото, никога, защото не биха ми издържали нервите. Не обичам анимета в които действиет ое бавно, просто не мога да ги понасям. В смисъл - развръзка да има веднъж на 4 серии ме дразни адски много и не мога да го издържам. Да гледам 100-200 епизода, а от тях да си заслужават едвам 80 - глупаво ми се струва и заради това не съм го гледал и не ми харесва. Предпочитам анимета от сорта на : Neon Genesis, Akira, Metropolis или raxephon. Малко серии - постоянно напрежение. Във всеки епизод се случва нещо и е далеч по-интригуващо oт Dragon Ball Z, Naruto, Краля на шаманите или Bleach

Кирилизация:Kida
Върнете се в началото Go down
Gri6i_spam




Брой мнения : 21
Registration date : 22.06.2007

Dragons Ball Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Dragons Ball   Dragons Ball Icon_minitimeПет Юни 22, 2007 3:07 pm

не ми харесва ''Драконовите топки''
Върнете се в началото Go down
 
Dragons Ball
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Music and Films :: Анимета и манга-
Идете на: