Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Масата на Хафълпаф

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeЧет Юни 21, 2007 4:36 pm

Това е жълтата маса и само хафълпавци могат да с ехранят тук.
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 04, 2007 3:04 pm

В Голямата зала влезе едно момиче.Косата и бе рижа...някъде до кръста.Тя се запъти към масата си.Хафълпафката се казваше Дженифър...момичето не обърна внимание на злобните подмятания и седна в най-далечния край на масата...там нямаше никои друг.Дженифър си изваде учебниците и започна да преговаря нещо...подигравките към нея заглъхнаха...явно всички се бяха ядосали че не е избухнала както обикновено прави когато я убидят.По някои време реши че е най-добре да се нахрани и прибра учебниците си.Без да усъзнава до нея бе седнал някои и тя го забеляза чак сега...



ПП:от този дом май няма почти никои... Sad ...а които е оттук моля да пише защото е малко скучничко на тази маса...
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeНед Юли 08, 2007 7:05 am

-Здравей!-каза момичето,което беше седнало до нея-Аз се казвам Хилари!Ти как се казваш?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeНед Юли 08, 2007 11:40 am

-Здравеи...казвам се Дженифър Райт...много ми е приятно.-Джени стисна ръката на Хилари и двете се сприятелиха...ззапочнаха да си говорят и Дженифър се зачуди защо не беше виждала Хилари преди...и в същото време супер много се зарадва че не е нужно да се седи самичката и да се опитва да закусва.
-Часовете ни са еднакви...-каза отново Дженифър след като бостоино равни програмата на Хилари и своята...
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПон Юли 09, 2007 10:19 am

-Това е много хубаво-отвърна другото момиче!-Много се радвам,че се запознахме!Искаш ли да малко да се поразходим навън?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПон Юли 09, 2007 12:10 pm

-Добре...и без това от няколко дена само уча и взе да ми втръсва...-Дженифър се усмихна...беше повече от щастлива че се е запознала с Хилари.
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПон Юли 09, 2007 1:02 pm

-За съжаление не съм се запознала с почти никой,затова ми е много приятно,че се запознахме-каза Хилари.-Ти от къде?Какви са родителите ти?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeПон Юли 09, 2007 1:23 pm

-От Лондон...родителите ми са аврори...всички то рода ми са били от Реивънклоу...аз пък попаднах в Хафълпаф но това няма значение.Ти от къде си?-полюбопитства Дженифър и отпи от сока си.Измести чиниите и така освободи място пред себе си...положи един учебник и погледна въпросително Хилари...
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 8:17 am

-И аз съм от Лондон-Моите родители всички досега са били в Слидерин,но аз попападнах тук-Как се казват родителите ти?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 10:55 am

-Баща ми е Джон а майка ми Джесика.-Дженифър трескаво заотваря учебника за да преговори една отвара и отново се обърна към Хилари.-А твоите как се казват?
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 2:40 pm

-Майка ми се казва Ева,а баща ми Джак!-Ти си чистокръвна нали?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 2:51 pm

-Аха...ама и да не съм не ме интересува много...за мен няма значение дали някои от мъгълски или магюснически произход.Важно е какъв е отвътре и все пак ти чистокръвна ли си?-Джени отегчено затвори шумно учебника си и го набута небрежно в ученическата си чанта която захвърли близо до нея.Извади една ластичка и завърза небрежно пуснатата си коса на опашка.От чантата си извади един молив и огледалце...подсили грима си и ги прибра.След това отново погледна въпросително Хилари...
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 3:22 pm

-И аз съм чистокръвна,но и за мен няма никакво значение!-каза русокосото момиче!-Ти как си за сега с оценките!
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 4:19 pm

Джени погледна с престорено огорчение и обяви:
-Надхвърляща очакванията.-после се усмихна.-Ама днеска сто процента ще се улея на теста.Ти как си с оценките...?
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 7:37 am

-Aми...и аз като теб!-каза Хилари-Имам и едно приемлив!
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 12:17 pm

-Еми аз имам по Пророкуване ама него не го смятам изобщо.Днес нямам чесове следобед нали?-Дженифър се опитваше деа извъди програмата си коато за неин късмет бе попаднала в на дъното...
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 12:40 pm

-Не,нямаме часове!-каза Хилари!-Какво ще правим следобеда?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 12:49 pm

-Ммм...да се поразходим в двора...при езерото например или да си сме си в Общата стая...-Дженифър се замисли.-или в спалнята на момичетата...аз прекарвам времето си в спалнята защото няма с кои да излизам ама сега...-едно усмивка проблясна на лицето и`-вече не се налага да стоя сама и съм супер щастлива.
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Момичето от Принстън
Гордостта на Хафълпаф
Момичето от Принстън


Брой мнения : 29
Registration date : 22.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 3:42 pm

-Ами...и аз досега нямах с кой да говоря-каза тъжно Хилари-,но сега сме си заедно нали?-запита русото момиче-Ако искаш малко да се разходим край езерото-Съгласна ли си?
Върнете се в началото Go down
^Brоkеn^heart^
*L ﻩ √ ع *
^Brоkеn^heart^


Брой мнения : 54
Registration date : 29.06.2007

Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 4:18 pm

-Аха...хиляда процента.-Джени се усмихна.-Хайде да тръгваме...отдавна не съм се разхождала там...всъщност отдавна не съм излизала извън училището...-Дженифър се замисли да си помни от кога но после тръсна глава-няма значение...да тръгваме.
Момичето преметна раницата си и двете с Хилъри излязоха навън...

ПП:ако искаш да продължим в "Езерото"
Върнете се в началото Go down
http://hplord.bg.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Sponsored content





Масата на Хафълпаф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на Хафълпаф   Масата на Хафълпаф Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на Хафълпаф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Harry Potter Roleplay :: Голямата зала-
Идете на: