Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Флууд

Go down 
+19
rali_super_emma_fenka
Вик-Вик-Вок
mihaelkataaa
Dragon_Lady
Elvenmaid
Момичето от Принстън
skarlet_black
Anna Valerius
Feel_The_Pain
Emma Grenger
Desert Rose
Gri6i_spam
Lzlokit0
Tifa
LoReYn
Lonkata
Kida
Pafkata
hisince
23 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
LoReYn
NeEd^a^LiFe
LoReYn


Брой мнения : 94
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 10:26 pm

Бира значи..Хм..Близо до теб няма ли магазини? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Kida
~~LoSt SpIRIt~~
Kida


Брой мнения : 314
Age : 30
Registration date : 20.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 7:40 am

има, ама по-скоро го мързи да отиде да си купи
Върнете се в началото Go down
https://dragon-spirit.bulgarianforum.net
Anna Valerius

Anna Valerius


Брой мнения : 29
Age : 32
Localisation : In your nightmare
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСря Юли 11, 2007 4:20 pm

Ммммм....звучи ми познато...
Върнете се в началото Go down
Elvenmaid

Elvenmaid


Брой мнения : 59
Age : 33
Localisation : where the soul conforms....
Registration date : 27.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 11:25 am

Ей сега ще ви кажа защо няма радост -
Светът е ГАДЕН!!!
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeНед Юли 22, 2007 11:29 pm

Тази незабравима историа която искам да разкажа стана преди 1 година. Татко замина за Испания и сега си живея само с майка ми. Тя е запазена 40 годишна жена. През цялото време докато го няма татко тя не излиза никаде. Една вечер доиде на гости една нейна приятелка. Когато си говорена двете, от разговора без да искам чух, че майка всяка вечер се сеща за секса, който правеха с татко и много и липсвало това. След това аз влязох да се кьпя и не разбрах кога си трагна на майка приятелката. След като се изкапя трагнах кам стаята си чисто гол понеже си мислех, че маика ми е долу с приателката си, но като влязох в стаята си затворих вратата и замразнах. Майка ми беше вътре и ми оправяше стаята, тя се обърна и за миг замразна и тя стояхме един срещу друг и не се гледахме. Тя сякаш без да иска погледна към полу надървения ми *** и сякаш се притесни повече след което излезе.

Същата вечер станах касно през нощта да пия вода, когато минах покрай стаята на майка ми чух някакав шум и се спрях. Незнам какво ме накара тогава да погледна през ключалката. Когато погледнах видях майка си чисто гола. Беше се нагъзила на леглото точно срещу полуотворената врата. Когато чух как леко стенеше и се пипаше с прасти за моя изненада взех, че се възбудих. Тогава си казах, че не бива така и си легнах. Но цяла нощ не мигнах не ми излизаше от главта пусито на майка ми. ( бел.ред. - )

На другата вечер нейната приятелка я изкара на крачма да пийнат. Явно бая си бяха пийнали защото когато майка се прибра беше доста зашеметена. Тя влезе при мен в стаята и ми каза, че е доста пийнала и иска да спя при нея, че да не й стане нещо лошо. Аз й казах, че след малко ще ида и тя си отиде в спалнята. След като си взех един душ си облякох само едни каси гащи и отидох в спалнята. Когато вдигнах завивките да легна се виждаше, че майка ми е с много каса нощница и без нищо друго. След като легнах тя беше с гръб към мен и се натисна плътно до мен, каза, че й било студено. По едно време усетих, че е заспала силно притисната до мен, а задника и беше се опрял точно на *** ми, постепенно усещах как се вазбуждах и си виках как може та тя ми е майка защо ми се иска да я чу*ам просто не можех да си обясния това. След като вече биях силно надарвен си казах край не издаржам и леко и повдигнах нощницата. Пред очите ми се показа сочно дупе, свалих си гащите и савсем леко потарках *** си в топлата й ***** тя леко истена и от този вазбуждащ звук *** ми щеше да се пръсне. Продалжавах да го таркам без да се замисля че може да се събуди. Тогава усетих че става и веднага се обарнах и се направих на заспал, но за мое учудване майка се обърна, леко ме побутна да види дали сам заспал и след като си помисли, че спия спусна ръката си надолу и ми свали гаштите, направо не можех да повярвам.

Като видя още надървения ми *** я чух да казва Боже какав *** сам имал, а не го използвам. По тия думи разбрах колко е загоряла. Тя се наведе и започна да ми лиже топките целия настрахнах незнаех какво става, след това започна бавно да го лапа. Устата й беше топла и усещах как го поглащаше целия. След като ме надърви до пръсване се изправи и ми каза хайде стани знам че не спиш. Незнаех какво да правя и пак си останах така. Тя се изсмия леко саблече си нощницата и пред мен се показаха гарди с щракнали зарна от вазбуда. Тя легна с граб кам мен и ми каза сега решавай какво ще правиш. Не издаржах хванах я с едната ръка за цицата а с другата й вдигнах крака започнах да я чу*ам като луд, а тя викаше "Ооо да, на мама момчето. Чукай загорялата ми путка". ( бел.ред - OMFG )След като се движех вътре в нея като луд усетих че свършвам. Натиснах го силно в ******* й и горещата с***** се вля в нея. Тя се изсмя доволно и ме попита как е п***** на мама, а аз й отговорих, че е супер.

След като заспахме вече чисто голи след около час пак се надарвих, тогава сякаш някой й каза че ми се е*е пак и тя се сабуди. Стана и ми каза, айде мамо още един рунт и край. Тогава се обърна качи се върху мен и застанахме на 69. Тя го лапаше и стенеше доволно, а аз си вкарах езика в ******* и и го вартях като луд, след това тя се обарна и ми каза изкам да ме чу*аш мамо на задна в газа а аз откачих от кеф. Тя се обърна надупи се и пред мен се показа тясната дупка на сочния й гъз. Наплюмчих си *** и леко й вкарах само главичката, а тя изкрещя "Искам го целия!". ( бел.ред - атака, ръгайй )Тогава го набутах целия вътре и усетих тясната й дупка хванах я за бузите на дупето и я чу*ах барзо и силно. Казах й че свършвам, тогава тя се обърна и го лапна, цялата с***** се вля в устата й. Когато се отпуснах тя ми каза "Ела до банята че ми трябваш...". Отидох тя клекна и ми каза моляте изплакни ми устата с жалтата течност. ( бел.ред - OMFG )

е тва тряя се запази за поколенията за бога това е история това е нещто изключтелно това е написано от белгарион в анимесбг най - изтрещтелия форум!!!!!!!!!!!
част от мнението е Кирилизирано от:христуу
Върнете се в началото Go down
Elvenmaid

Elvenmaid


Брой мнения : 59
Age : 33
Localisation : where the soul conforms....
Registration date : 27.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПон Юли 23, 2007 5:10 pm

В името на гръмналия смрадлив мозък на Моргот - МАЙН ГОТ!
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСря Юли 25, 2007 12:34 pm

Shocked

ъъъъъ....хай
Върнете се в началото Go down
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeВто Авг 07, 2007 9:06 pm

Еба*и колко флууд докато ме е нямало bounce
Върнете се в началото Go down
Elvenmaid

Elvenmaid


Брой мнения : 59
Age : 33
Localisation : where the soul conforms....
Registration date : 27.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСря Авг 08, 2007 2:11 pm

Зависи колко време те е нямало (:
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2007 12:01 pm

саамо 1 месец.
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 5:14 pm

пф....подписът ми не иэлиэа що така?
Мне няма го никъФ нали? Laughing
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 3:17 pm

не
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 12:30 pm

Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 10:32 pm

мило тва от някое аниме ли е
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПон Окт 01, 2007 11:15 pm

да
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 02, 2007 11:23 am

Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 02, 2007 9:05 pm

нэ от кое е

какво да прави,който влиэа? Suspect
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeВто Окт 02, 2007 11:55 pm

да зъка е жалък опит да се напише да цъка без правописни грешки
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 8:48 am

хах....не си интересен ако това ти е целта.....поне на мен не си ми интересен вече Razz
А къде да цъка?
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСря Окт 03, 2007 12:19 pm

на линка
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 4:55 pm

чи къде е тоя линк? confused
няма такова нещо Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 5:29 pm

хах има ако цъкнеш в/у тва дето го написах ше излезе че е линк
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 8:58 pm

а да
Върнете се в началото Go down
Lz<nm>lokit0
мило обичам те
Lz<nm>lokit0


Брой мнения : 188
Age : 33
Registration date : 21.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 12:46 pm

о дааааааааааааа
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 2:43 pm

Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флууд - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флууд   Флууд - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флууд
Върнете се в началото 
Страница 15 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Dragons :: Fun zone-
Идете на: