Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 чети чети

Go down 
+6
Северно цвете
koteto_00
Jordy
Feel_The_Pain
mihaelkataaa
Pafkata
10 posters
АвторСъобщение
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: чети чети   чети чети Icon_minitimeСъб Юни 30, 2007 5:08 pm

В часа по английски език до мене седеше едно момиче.Наричах я най-добра приятелка,но аз исках тя да да е моя...Обаче знаех че тя ме обича само като приятел...
След часа стана и ми поиска тетрадката,за да препише плана от миналия ден,защото тогава отсъстваше.Когато и дадох тетрадката си тя ми благодари и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

11 клас

Звънна ми телефона,беше тя...плачеше...Разказа ми как се е отчаяла от любовта.Покани ме у тях,каза че не иска да бъде сама.Разбира се,отидох.Седнах на стола до нея.Погледнах красивите и очи,пожелах да е моя.
След два часа започна филм на Древ Барриморе.Гледахме го.След филма тя реши да си легне.Благодари ми за всичко и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последен клас


Ден преди да си получим дипломите тя дойде при мен и ми каза че приятелят и е болен и няма с кого да отиде на бала.Аз не ходех с никого,а в 7 клас си бяхме обещали че ако и двамата си нямаме гаджета ще отидем заедно на бала като най-добри приятели.Отидохме заедно.Всичко беше перфектно.След бала я изпратих до вратата на дома и.Пред вратата я погледнах и тя ме погледна усмихнато с красивите си очи.Исках тя да е моя,но знаех че тя ме обича само като приятел.Каза ми че е прекарала най-хубавата нощ през живота и и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Последният ден от университета

Постоянно я наблюдавах,наблюдавах перфектното и тяло...Когато излезе на сцената за да си получи дипломата,сякаш беше като един ангел.Исках тя да е моя...Но знаех че тя ме обича само като приятел...Точно преди да си тръгнат всички тя дойде при мен,плачейки ми каза:Ти си най-добрият ми приятел.Благодаря ти!" и ме целуна по бузата...Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Минаха години...

Бях на една сватба...Да,на нейната сватба...Вече се женеше...Наблюдавах как тя каза:"Да,приемам."Наблюдавах как се женеше за един друг мъж...Исках тя да е моя.Но знаех че тя ме обича само като приятел...След сватбата тя дойде при мен и ми каза:"Дойде на сватбата ми,благодаря." и ме целуна по бузата.Исках да знае че искам повече от нейното приятелство,много я обичах,но не можех да и го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...

Годините минаха толкова бързо...


В този момент сам пред гроба на най-добрата си приятелка.Докато събираха нещата и намериха дневника и от гимнацията...Веднага го грабнах...Редовете,които прочетох бяха:
"Гледайки го в очите си пожелах да е мой.Но знаех че той ме обича само като приятека.Исках да знае че искам повече от неговото приятелство,много го обичах,но не можех да му го кажа,незнам защо,но ме беше много срам...Колко хубаво щеше да е ако поне веднъж ми беше казал че ме обича...

ебати трагедиата аз лично можеше и да плача ако го имаше на фиум а вие какво мислите ????
Върнете се в началото Go down
mihaelkataaa




Брой мнения : 36
Age : 30
Localisation : Place that cannot be found on map
Registration date : 28.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeСъб Юни 30, 2007 5:55 pm

Наистина е страшно тъжно и показва че не трябва да ни е срам да кажем на другия за чуствата си защото когато стане твърде късно може да разберем че не е било несподелена любов........
Върнете се в началото Go down
http://www.CrAzYmIsHi.piczo.com
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeНед Юли 01, 2007 11:47 am

Хитро да го пуснеш във "ФЪН'' зоната...
Иначе историята е добра,като изключим много бройните повторения.
Върнете се в началото Go down
Jordy

Jordy


Брой мнения : 7
Age : 32
Registration date : 29.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeНед Юли 01, 2007 1:02 pm

нали точно върху тях се гради историята... направо трагикомична история, бих казала
Върнете се в началото Go down
koteto_00

koteto_00


Брой мнения : 16
Age : 32
Registration date : 01.07.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeНед Юли 01, 2007 3:56 pm

Историята наистина е много тъжна
Върнете се в началото Go down
Северно цвете




Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 05.07.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 9:42 pm

Хареса ми,много е силна.Ти ли си я писал?
Върнете се в началото Go down
Tifa
Lost and sad
Tifa


Брой мнения : 135
Registration date : 20.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeЧет Юли 05, 2007 9:48 pm

Това е живота.
Върнете се в началото Go down
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeВто Юли 10, 2007 10:12 pm

Северно цвете написа:
Хареса ми,много е силна.Ти ли си я писал?

ммме не съм я писал аз Smile
Върнете се в началото Go down
Elvenmaid

Elvenmaid


Брой мнения : 59
Age : 33
Localisation : where the soul conforms....
Registration date : 27.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeПет Юли 13, 2007 11:43 am

Прекрасна е.......и много тъжна......
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
shmatity

shmatity


Брой мнения : 25
Age : 32
Registration date : 01.07.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeПет Авг 24, 2007 4:06 pm

много е яко
Върнете се в началото Go down
Desert Rose
Come Into My World
Desert Rose


Брой мнения : 127
Registration date : 22.06.2007

чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 5:10 pm

бла бла
на всеки може да се случи Laughing
ама по-добре да эамълча,че не се энае Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





чети чети Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чети чети   чети чети Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
чети чети
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Dragons :: Fun zone-
Идете на: