Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Empty
ПисанеЗаглавие: За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга   За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Icon_minitimeВто Юни 26, 2007 11:39 pm

Аз го мразя много, ама ще пиша когато взема кирилизатор, че ми става съветно вечеVery Happy Ама вие си пишете мненията.

Джиджи:Еми време беше да ти стане съвестно. Ти ме разбиваш! Едвам ти смогвам да ти кирилизирам мненията!
Върнете се в началото Go down
Feel_The_Pain

Feel_The_Pain


Брой мнения : 57
Age : 32
Registration date : 23.06.2007

За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга   За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Icon_minitimeСря Юни 27, 2007 8:46 am

Искам да завра цаките на Харри в дупето му.
Върнете се в началото Go down
Pafkata

Pafkata


Брой мнения : 65
Registration date : 20.06.2007

За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга   За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Icon_minitimeСъб Юни 30, 2007 9:20 pm

Така сега вече мога да храня очилатия кретен лелиии колко го мразя не е истина само да му се неевиди . Мразя го заради няколко основни причини: от сорта на това че просто от дъното на душата си го ненавиждам просто ми е антипатичен не мога да го издуржам и не само него ми сички шибани персунажи от книгата да им се невиди.Това едно на рака ама се дразня адски мноого заштото заради тоя хари децата и не само те ама и жъзрастни или някакви тинеиджари няма да четат истински доби книги от сорта на пазителите на севера или меча на шанара само заштото ще чакат да излезна новата книга на очилатия кретен да му се невиди хората които имат савсем малко време да четат биха предпочели да прочетат този боклук хари от колкото някоя наистина добра книга само заштото за хари има шум има прожектори има медиен интерес според мен това е още едно голямо доказателство за саществужането на системата или нещо такова сичко в днешно време се дирижира от медиите и от парите по-точно да му се невиди дори да се кандидатираш за президент няма никои да гласува за теб без да има достатачно голямо медиино скандалче и да те преследват репортери сичко е вече така системата нии затрупва дории и в бизнес като производството на компиутарни игри вече няма креативност няма ништо само по-добра графика и така на татак от кога не съм виждал игра като да речем дуум или куеик или диабло или старкрафт а??? А вие противопоставяите се на системата те искат да ни направят потребители сички да почнем да мислим еднакво и да харесваме едно и съшто в амарика например хората вече са брутално затапяли те само седят и гледата телевизиа ништо друго. Така щте стане и при нас ако не го предодвратим в зародиш ще става по зле та те се влиаят прекомерно много от рекламите за това мразя хари според мен тои е наи-виш в тази работа на сякаде по света сички знаят за него дориии и баба ми да му се невиди знае кои е тоя а като я питам за фродо и дума не убелва това е началото на края казвам ви го и така ще се почне и в последствие хора които са добри но не са били одобрени от системата ще затъват и така дори да има много добри нешта на пазара и да се продава няма да му се даде шанс а ние вече ще сме принудени да четем гледаме и слушаме неща само одобрени от системата ....... а ако не ми вярвате ми кажете ще дам пример с властелина и землемориа те колко години след излизането им на книйниа пазар са фиумирани а а тапака хари дори не е излезнал още из цяло... а и колко време и издатели са търсели а ..... а хари ? така че не ставаите чат от системата тя не може да се спре но може да бъде игнорирана !!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга   За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За тези които мразим не само Хари, но и цялата книга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Harry Potter World :: Хари Потър-
Идете на: