Dragon Spirit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Spirit

Feel the spirit!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нимфадора Тонкс

Go down 
АвторСъобщение
`Белатрикс`Лестранж`
Дясната ръка на Волдемор
`Белатрикс`Лестранж`


Брой мнения : 3
Registration date : 22.06.2007

Нимфадора Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Нимфадора Тонкс   Нимфадора Тонкс Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 1:49 pm

Млада жена с изморено и измъчено лице седеше на земята в тъмна килия.Всичко наоколо беше обгърнато в мрак,но това не притесняваше странната на вид жена.Беше завързана с много дебели вериги,а близо до нея беше оставено мръсна купичка с вода.В килията спокойно се разхождаха мишки и момичето погнусено се отдръпна възможно по-назад.
Знаеше,че ще умре,но не и пукаше.За какво да живее,когато Проклетият Черен лорд й отне всичко,което обичаше…Всичко….Знаеше,че след като получи необходимата му информация,ще я убие,както винаги е правил…Но тя нямаше да се предаде пред него,нямаше да му покаже колко много я боли
Спомените нахлуваха в съзнанието й и тя тихичко плачеше


Последната промяна е направена от на Чет Юни 28, 2007 9:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
`Белатрикс`Лестранж`
Дясната ръка на Волдемор
`Белатрикс`Лестранж`


Брой мнения : 3
Registration date : 22.06.2007

Нимфадора Тонкс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нимфадора Тонкс   Нимфадора Тонкс Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 1:49 pm

1-ва глава
Още от раждането си,Нимфадора тонкс имаше дарба.Тя беше метаморфмаг.това означава,че тя можеше да променя външният си вид когато пожелае.Да си метаморфмаг не се отдаваше на всички.Метаморфмаговете са необикновени,те се раждат такива.
Детството на момичето премина във веселие и игри,въпреки че вътрешно момичето страдаше за майка си.Андромеда Тонкс почина по време на раждането и момичето порасна под грижите на баща си и баба си.Баща й Франк Тонкс беше много зает човек и имаше голямо влечение към алкохола.От мъка по жена ситой се пропи и няколко години след смъртта на Андромеда и той почина.Нимфадора отрасна с баба си,която бе много строга жена,но и много възрастна.Научи внучка си на всичко,което знаеше и когато момичето навърши 11 години,получи писмо от училището за магия и вълшебство-Хогуортс.

На перон Девет и три-четвърти беше пренаселено.Тонкс,както обичаше да я наричат всички,се сбогува с баба си и се качи на Хогуортс Експрес.Намери си празно купе и седна.Скоро в купето започнаха да се изсипват хора,които искаха да питат дали е свободно,но някак си след като я видеха се отказваха и напускаха забързано купето.тонкс беше твърдо решена да не им обръща внимание.На който не му харисва компанията и да не сяда при нея.Момичето извади един брой от някакво мъгълско списание и започна да чете.Но някой нахълта в купето и и без да пита се настани.След него или нея в купето дойдоха още хора и също седнаха.Нимфадора не ги удостои с честта да ги погледне,а продължи да си чете.Усещаше,че я гледат,но не направи нищо.Мислеше,че ако не им обръща внимание ще се разкарат,но грешеше.
-Ти си Нимфадора Тонкс,нали?-попита един от всичките и Тонкс беше принудена да вдигне глава
-Да!Защо?!?-сопна му се момичето
-Защото си ми братовчедка.Аз съм Сириус Блек.-представи се момчето.
-Сериозно-зарадва се Тонкс
-Хей,Лап няма ли да ни представиш на братовчедка ти?-попита един от приятелите на Сириус.Момчето беше с катранено черна коса,която стърчеше навсякъде.Имаше очила и страхотни зелени очи,в които със сигурност можеш да потънеш.Бяха толкова дълбоки и красиви….
-внимавай,Рог-предупреди Сириус-Нимфадора,запознай се с приятелите ми
-О,моля те не ме наричай Нимфадора.Мразя името си.Наричай ме Тонкс
-Защо си мразиш името2-попита третото момче,което също беше много красиво
-Ми ти нямаше ли да се почувстваш глупаво,ако майка ти те наричаше Нимфадора-попита весело момичето
Рог понечи до отговори на Тонкс,но замъча,сритан от Сириус
-Добре,тонкс-продължи Сириус-Този тук е Джеймс Потър-каза момчето и посочи красивото момче с дълбоките очи.Потър само кимна и палаво намигна на Тонкс-Този е Ремус Лупин-и посочи другото красиво момче.
-приятно ми е-каза Ремус и момичето се изчерви
-А този –и посочи дребен магьосник,които се бе свил в ъгъла и наблюдаваше със затаен дъх всичко ставащо-е Питър петигрю
Дребното момче,със сиви миши очички се заоглежда притеснено,сякаш се страхуваше
-Поздрави Нимф…Тонкс-каза потър и момчето веднага изпълни
-Здрасти
-Здрасти-отговори усмихнато Тонкс

на разпределителната церемония,Шапката прати и петимата в Грифиндор,което беше добре за Тонкс,понеже не познаваше никой,а и никой не искаше да общува с нея…странно защо
След като разбраха за дарбата й,четирите момчета много се смяха,когато тя изневиделица променяше вида си-ту се разхождаше в Общата стая с кърваво червена коса,ту влизаше в час по Вълшебство изглеждаща като 100 годишна бабка.Скоро стана част от компанията на братовчед си и беше много щастлива……….



Нимфадора беше 4-ти курс когато директора Дъмбълдор я извика от час и й съобщи,че баба и е починала.Момичето изпадна в ужасен шок…Ами сега?Какво щеше да прави…С кого щеше да живее….Сега си нямаше никой…абсолютно никой.Добре,че беше Сириус.Той изпратил тайно сова на родителите си и ги помолил да позволят тонкс да живее с тях.Те разбира се нямаха избор,защото знаеха,че дори да откажат Сириус пак ще я доведе.За това бяха принудени да се съгласят….
В края на учебната година,Сириус и Тонкс слязоха заедно от влака.Момичето следваше Сириус и скоро стигнаха до група хора,които явно бяха родителите на Сириус.Момичето притеснено приглади дрехата си и оправи косата си.Искаше да направи добро впечатление,но не успешно.След като се поровиха из миналото на момичето,семейство Блек разбраха,че бащата на тонкс е мъгъл и развалиха мнението си за нея…За Сириус това обаче не беше от значение.Той много се бе привързал към братовчедка си,също както и приятелите му.
Сега те бяха като едно голямо,щастливо семейство
Върнете се в началото Go down
 
Нимфадора Тонкс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Dragon Spirit :: Fan art :: Фенфикшъни-
Идете на: